רשעות המיסים במשך 4 שנים לא נותנת לי תשובה לגבי ניכוי מס תשומות לרכב מדברי וסיור, וכל פקיד ממציא חוק משלו!  נמאס לי הגשתי בג"ץ 3604/24 

3604-24 בגץ נוהל ניכוי מס תשומות לרכב מדברי ורכב סיור

 

 

אנא צריך את עזרתכם בבית המשפט יום שני 27/5/2024 בשעה 11:30 

למה אין שירות טלפוני משרד הרישוי עעמ 6378-22

_ כתב תשובה לעתירה המינהלית משרד התחבורה

 

 

פרקליטות המדינה היא  חלק ממערכת המשפט בישראל, והיא נתונה במערכה אינסופית נגד  עבריינים וגורמים אינטרסנטים שונים, לאחרונה היה זה ראש הממשלה עצמו שנהג כאחרון העבריינים כשניסה למוטט ולהוקיע את הפרקליטות ואת היועמ"ש. אישית פניתי כמה פעמים בביקורת נגד הפרקליטות בעניין אופן הייצוג של משרד התחבורה בבית המשפט. הפרקליט המייצג יעשה כל טריק ושטיק כדי לנצח את מי שתבע את משרד התחבורה. לפרקליט המייצג כלל לא מקדיש מחשבה מינימלית לאינטרס הציבורי, ובכך הוא פועל נגד כללי האתיקה המחייבים אותו. אני לא רוצה לפתוח במלחמה נגד הפרקליטות, מכיוון שיש להם מספיק מלחמות לטובת הציבור, אבל ראוי שהפרקליטות תיתן דעתה לחובתה ע"פ כללי האתיקה לבחון מהו האינטרס הציבורי, ולא לפעול כפרקליטים של עבריינים מועדים ולהגן על מה שאינו האינטרס הציבורי.  

דיון בבית המשפט המחוזי לוד יום חמישי 8/2/2024 בשעה 09:00 בפני כבוד השופט  אבי גורמן 

בית משפט מחוזי לוד – שדרות הציונות 3 לוד 

 

נקודות לדיון 25670-10-22    עמית מוסאי נ' מע"מ  8.2.24

25670-10-22 ערעור  מס – החזר מע"מ לרכב מדברי 

ע"מ  25670-10-22  כתב תשובה רשות המיסים – מע"מ 

 פרוטקול דיון  מע"מ לא עונה לעניין ומנצל את כוחו  השופט הורה להם להגיש  תשובה מתוקנת 19.2.23

כתב תשובה מתוקן  ערעור מס  מע"מ רכב מדברי 

רשות המיסים המע"מ והפרקליטות לא פעלו ע"פ הנחיית בית המשפט להתייחס לנושא סיווג הרכב, והם משתמשים בכוחם כדי לפעול בניגוד לחוק !

לא לדאוג אני לא מוותר להם גם אם נצטרך לערער לעליון. 

 

בגץ 7480-21 ביטול נתץ לרכב אשכול

 

7480-21 בגץ נתץ תגובה מקדמית – בקשה להסיר על הסף

 

כמה רשע ואטימות לב יכולים להיות למשרת ציבור שפוגע בפרנסתו של מורה דרך!

כתב תשובה מפקח עתירה נתץ 3689 3.2.21

מפקח לא מסכים להאריך תיקוף 21.3.21

3689-11-20 עת"מ  מוטי בר – נס   נגד  המפקח     על התעבורה בגין ביטול אישור נסיעה בנת"צ לרכב אשכול

עתירה מנהלית נגד המפקח על התעבורה בגין שלא מאריך רישיון סיור למורה דרך שרישיון הנהיגה שלו נשלל לתקופה קצובה

ניתן להעביר רכב אשכול ממורה דרך למשנהו – החלטת ועדת רכב אשכול משנת 2009

טיוטת נוהל רכב אשכול 05.04.2124911

21-142 מכתב מאת מוטי בר-נס למשרד התיירות – שינוי נוהל רכב אשכול ופגיעה חד צדדית במורי הדרך

 

עוד עוולה של משרד התחבורע

מבית מדרשו של מר אבנר פלור סמנכ"ל

לעצמאים קטנים – עוסק  בכלל  ו – מורה דרך בפרט

אסור להעביר רכב ביבוא אישי לנהיגה ע"י אחר !

תצהיר של מורה דרך ובקשה להצטרף לעתירה  נתץ רכב סיור

עתמ 9626-09-20 ברנס נ משרד התחבורה ביטול אישור נסיעה בנתץ לרכב סיור – אשכול

מר אבנר פלור ביום כיפור אתפלל לאלוקים שייתן לך כגמולך

על כל הרוע והרשע שאתה עושה לי ולעם ישראל

עוסק / מורה דרך שייבא רכב בייבוא אישי! אסור להעביר את הרכב לנהיגה / הפעלה ע"י מורה דרך אחר.

למה אתה שואלים ? הכל בגלל רשעות ורוע של הפקידים הבכירים במשרד התחבורה והראשון שבהם סמנכ"ל תנועה מר אבנר פלור שמשנת 2007 נלחם בי כדי למנוע  את היבוא האישי, והוא מפסיד נגדי בכל מערכה אבל מנסה שוב ושוב לדפוק אותנו.

מר אבנר פלור תפסיק לדאוג ליבואני המסחריים הם כולם מגלגלים מיליארדים תדאג לנו לעוסקים לעצמאיים הקטנים!

בלית ברירה הגשתי נגדו עוד עתירה

עתירה נגד משרד התחבורה יבוא אישי מורה דרך עתמ 62441-05-20

אם עוסק / מורה דרך קונה רכב מיבואן הוא יכול להעביר את הרכב לנהיגה ע"י אחר

ואם עוסק/ מורה דרך עושה יבוא אישי אסור לו להעביר את הרכב לנהיגה / הפעלה ע"י אחר.

למה אתם שואלים – אני אסביר לכם יש במשרד התחבורה סמנכ"ל תנועה אבנר פלור והוא גיס חמישי של יבואני הרכב והוא יעשה הכל כדי לדפוק את אזרחי המדינה לטובת יבואני הרכב! זו הסיבה האמיתית .

אני סומך שבית המשפט יכריע לטובתינו גם הפעם , ואת מר אבנר פלור היה צריך להעיף ממשרד התחבורה לפני שנים רבות פשוט משרת ציבור שפועל בשחיתות וטיפשות נגד האינטרס הציבורי!

משרד התחבורע רע לאזרחי מדינת ישראל !!!

הפקידים הבכירים מתנהגים כמו בתקופה העותמאנית !

הם גורמים לבזבוז של מיליוני שעות עבודה לאזרחי מדינת ישראל שנאלצים לכתת את רגליהם למשרדי הרישוי כדי לטפל בעניינים בירוקרטים שניתן לטפל בטלפון או באופן מקוון באמצעות המייל.

מנכ"ל משרד התחבורע עופר מלכה ביטל את השירות הטלפוני בטענה הזויה כי היו תלונות! מר עופר מלכה! טוב שעזבת את משרד התחבורה אתה לא מבין מהחיים שלך בשירות , נאמנות למדינת ישראל ואזרחיה, אתה מתנהג כאיש פוליטי שרק הכיסא מעניין אותו!

ואנחנו עדיין תקועים עם מר אבנר פלור סמנכ"ל תנועה שפשוט לא מתפקד וממשיך לשמש גיס חמישי ליבואני המסחריים. עכשיו ביטל את רישיון הרכב הזמני ל – 3 חודשים לרכב ביבוא אישי! אי אפשר להפעיל את הרכב!

משרד התיירות איבד את מונופול ההשתלמויות שהוא "ניכס" לעצמו בניגוד לחוק

הוכחתי להם כי החוק לא מתיר להם לעשות השתלמויות בעצמם! גם בכנסת וגם בבית המשפט.

אבל הם עכשיו ממשיכים במשחקים שלהם ולא מאפשרלים לי ולאגודות האחרות להעביר השתלמויות הם דורשים 12 מיליון ש"ח ביטוח !

נא לא לדאוג גם כאן אני אראה להם מה החוק חושב על זה, ואתם תראו שהם יכירות בהשתלמויות שאני עושה וגם של האגודו האחרות.

כמו גם לא ירדתי מהרעיון לבטל את חובת ההשתלמויות.

  • ניצחתי את הפקידים המרושעים במשרד התיירות ! פקידים טפשים ורשעים השפילו והתעללו  במורה דרך בן 82. מזלם שנפלו לידיו של השופט יורם נועם השופט הכי נעים הליכות במזרח התיכון, שטרח בשבילם והוציא פס"ד שנעשה בהסכמה מבלי שחשף בפני כל את הרשעות והטפשות שלהם. אבל אל תדאגו פקידים רשעים וטפשים אני לא מתכוון לעזוב את העניין ואני אדאג שכל אחד מכם ישלם על ההתעללות הזאת שלכם שעשיתם לאדם זקן שהאשמתם אותו בן השאר כי הוא זקן.  תתביישו לכם!!!
  • הפקידים במשרד התיירות סמנכ"ל אהובה זקן תודה לאל היא פרשה ונפטרנו מענשה של האדם הכי לא מקצועי במשרד התיירות שהיה ממונה על התקינה חחחחח, עו"ד אלי ליפשיץ אדם דתי חרדי שנתן בי עדות שקר, גב' רקפת לוי אישה אכזרית ופרימיטיבית במיוחד שמונעת מערכים חשוכים שהביאה מהררי חושך, גב' רותי יחזקאלי הממונה על ההכשרה המקצועית חייבת דחוף לעבור סדנה של הכשרה היא לא מבינה מהחיים שלה מה זה אתיקה, אבל במצב הקיים לדעתי אין לה כל סיכוי וראוי שתלך הבייתה! ובכל מקרה אני אדאג שהיא לא תהיה בוועדה הזאת ובכל וועדה אחרת בישראל.
  • לצערי גם החברים אורי בר-אל הנציג שלנו בועדת האתיקה שפוט לא נקף אצבע לטובת מורה הדרך שאותו הוא אמור לייצג, ככה זה שממנים אנשים לא מתאימים, גם  ואגודת מורי הדרך ואגודת מורשת דרך יוצאים רע מאוד מהסיפור הזה כאשר לא הסכימו להשתתף בעתירה שהכנתי נגד משרד התיירות . גם חברי הוועדה האחרים אלון זינדר וע"ד יונתן צבי יוצאים אנשים רעים שהסכימו לעוולה למרות כמה מלמולים שלהם פה ושם.
  • והמנהלת אפרת מאיר – גרומן, למרות שהכישלון הזה כולו נופל במאה אחוז בחלקה יש לי עדיין תקווה לגביה, היא פעלה כמי שחרדה לתפקידה ונאנסה ע"י הממונים עליה. המנהלת העתיקה גם את שגיאות הכתיב של הממונים עליה. אני מקווה שתלמד לקח מהעניין הזה, כי מי שבידו הסמכות הוא חייב לפעול בעצמו ולא בעצות אחיתופל של עו"ד אלי ליפשיץ שלא מבין שהוא משרת ציבור והוא צריך לפעול ע"פ ערכי המדינה (בטוח שהוא לא מבין על מה אני מדבר) וחוקיה ואסור לו להתעמר באדם בן 81 גם בשוטים וגם בעקרבים האמת אני לא מבין איך הצליח לקבל רישין עריכת דין ורישיון מורה דרך אדם מרושע במיוחד. אני אתפלל ביום כיפור הבא לאלוהים שיעניש אותו כנדרש וחוץ מזה אני אדאג שלא תוכל לשמש חבר בוועדה זו ובכל וועדה אחרת!
  • ואחרון חביב הסמנכ"ל החדש פיני שני, שהולך להחליף את גב' אהובה זקן בתפקידה בועדה, שהיה היחידי שלימד זכות על מורה הדרך ואני מקווה שגם הוא יבין את הבורות והאטימות של הפקידים  ויפשפש במצפונו ויראה שגם הוא כשל עת לא אמר דבר לגבי ההחלטה עצמה. אבל אני מקווה שעניין זה ייפקח את עינייו והוא ישפר את דרכיו.
  • כל האנשים האלה יוצאים טפשים ורעים מפסק הדין וזה מביא אותנו לשר התיירות מר יריב לוין שהרפש דבק גם בו כי הוא חתום על מינויים של כל הפקידים האלה שהעזו לרמוס את החוק לזלזל בערכי היהדות ומדינת ישראל והתעללו והשפילו מורה דרך בן 81 שכל פשעו היה שענה להערה אנטישמית שתיירת אנטישמית השמיעה לו. בטוחני ולמרות הדברים שאני חושב עליו שהוא עשה זאת, כהרגלם של הרבה שרים, חתם מבלי לדעת על מה הוא חותם ולא בגלל שהוא ידע שהאנשים האלה אין להם קצה של מושג מה זה אתיקה ופשוט אסור למנות אותם לתפקיד. אני מציע לך כבוד השר לווין לבדוק היטב מינויים לפני שאתה חותם עליהם אפילו מינויים איזוטרים של חברי ועדת האתיקה של מורי הדרך.
  •  
  • פסד עתמ 38031-10-17 ברנס נגד משרד התיירות

אתר זה נכתב ע"י מוטי בר-נס  מייסד ויו"ר פעיל אגודת אשכול

על פי מיטב ידיעתי והבנתי ולטובת מורי דרך בעלי רכב אשכול ובעלי רכב מדברי (גם כאלה שאינם מורי דרך)

הנכם מוזמנים לשאול, לתקן, להוסיף  בהודעת דוא"ל ל –    [email protected]

פדני תכשיטים