ברכב סיור אשכול לא צריך אלונקה ולא צריך מיכל מים

ברכב מדברי M1 לא צריך אלונקה ולא צריך מיכל מים

לא צריך אלונקה – מר אפי רוזן מנהל אגף הרישוי

לא צריך אלונקה ולא צריך מיכל מים – נתן מלמד

מר נתן מלמד הנכבד – מנהל תחום תקינה בעבר, ברוך השם שיצא לפנסיה, משרת ציבור שיעשה הכל נגד הציבור, יסבך לך את החיים בצורה הכי מעצבנת והכי טפשית שאפשר.

אי שם מתישהו החליט מר נתן מלמד הנכבד כי ברכב סיור אשכול ורכב מדברי צריך גם אלונקה וגם מיכל מים.

אדון נתן מלמד !!!  לא צריך אלונקה ולא צריך מיכל מים. למה אתה מתעלל בנו???

כל הבוחנים בעמדות הטכניות

לא צריך אלונקה  ולא צריך מיכל מיים ברכב סיור-אשכול, ברכב מדברי וברכב סיור – מדברי.

 

הסיפור שלי עם האלונקה

בשנת 1997 אני אישית ובתור אדם ממוצע שמקבל הוראות (לא אני לא לפלף בכלל, ומי שמכיר אותי יודע), ובגלל שזה היה הרכב אשכול הראשון שלי הלכתי ורכשתי אלונקה מתקפלת יפה כזו ומיכל מים שעלו לי כמה מאות שקלים ושמתי ברכב אשכול שלי מסוג סברבן שהיה בו ים של מקום. האמת קצת כעסתי על העניין כי לא הבנתי מדוע אני צריך אלונקה ברכב ואת מי אני אמור לפנות?! וכשהתחלתי לעבוד זרקתי את האלונקה למקלט ומאז האלונקה שם.

עברו להן השנים החלפתי רכבי אשכול ובכל פעם שהגעתי לעשות שינוי ייעוד לרכב אשכול בעמדה הטכנית, המכונה עמדה מס' 1 ונתקלתי ביחס המזעז של הבוחנים  החלטתי בליבי שזהו, נמאס לי מכל הטרטורים האלה ואני מתחיל לעשות מלחמת עולם כדי לבדוק מדוע אני צריך אלונקה ומדוע אני צריך לספוג את היחס המשפיל והקלוקל של הבוחנים בעמדה מס' 1.

הלכתי לאדון מר נתן מלמד – מנהל תחום תקינה ופגשתי בירוקרט מהסוג הגרוע ביותר שהפך את הבירוקרטיה לדת שלו!  דהיינו בדת שלו הוא יעשה כל מה שהוא יכול לעשות כדי למרר ולהשפיל את חייהם של אזרחי המדינה בשם אלוהיו, אלוהי הבירוקרטיה.

ואז קפצו לי כל הפיוזים והתחלתי לנהל איתו מלחמות על כל פסיק ותו שלא נראה לי הגיוני.

וכך בעניין האלונקה, מר נתן מלמד הנכבד שעובד בתחום כל חייו הבוגרים, למד ממני – מוטי בר-נס, בת ימי חצוף שבקושי גמר תיכון, שהחוק אינו מחייב אלונקה ולא מיכל מים לא ברכב סיור אשכול ולא ברכב מדברי.

השיטה שלי – מתחילים בטובות במכתבים ואני פונה לכל מי שאפשר במשרד התחבורה, אח"כ מבקר המדינה ולבסוף ובלית ברירה אני מכין עתירה. וככה הצלחתי לחנך את כל הבירוקרטים במשרד התחבורה וכיום אני מקבל אחלה שירות במשרדים הראשיים, עדיין יש הרבה בעיות בעמדות הטכניות ובמשרדי הרישוי.

ואז ראה פלא מר נתן מלמד הנכבד הוציא הבהרה כי לא צריך אלונקה ולא צריך מיכל מים ברכב סיור אשכול וברכב מדברי.

אבל וכאמור למרות שלא צריך אלונקה ולא צריך מיכל מים אדון בוחן מעצבן וגס רוח שלום ממשרד הרישוי בחולון הוא כן רוצה אלונקה וכן רוצה מיכל מים. אז גם לך אדון שלום – הבוחן במשרד הרישוי בחולון אני אומר לא צריך אלונקה ולא צריך מיכל מים לא רכב אשכול ולא רכב מדברי! רק אוטובוס חייב בזה. וכבוד הבוחן שלום תתכונן כי אני מתכוון לטפל בך בשיטתי הידועה פניות הציבור, מבקר המדינה ואם צריך גם בית משפט עד שאחנך גם אותך לפעול ע"פ חובתך כמשרת ציבור לשרת את הציבור ולא להתעלל בו! הבנת את זה מר שלום הנכבד ! לא צריך אלונקה ולא צריך מיכל מים.

ברוך שפטרנו מחובת האלונקה ברכב אשכול

ברוך שפטרנו מחובת מיכל המים ברכב אשכול

וברוך שפטרנו ממר נתן מלמד שמרר את חיינו בשם אלוהיו – אלוהי הבירוקרטיה.

כיום מנהל תחום תקינה הינו אדם יוצא מהכלל בתחום מתן השירות, מהנדס מקסים טבל שהוא ממש מקסים. אמנם גם מהנדס מקסים טבל מאמין בתקינה ואף אולי בתקינה יתרה אבל לפחות הוא לא מטרטר אותך במתן תשובות והוא אומר לך על השולחן מייד מה צריך להיות ואז אם בא לך להתלונן אתה לפחות יודע נגד מי ונגד מה צריך להיאבק.

אני לא אשכח את היום שלאחר טלפונים אינספור הצלחתי לתאם פגישה עם אדון מר מנהל נתן מלמד לעוד שבועיים הוא לא התבייש לומר לי כי לפני שאני מגיע שאבדוק אם הוא לא חולה במקרה. זה יכול להיות מצחיק אם זה לא היה כל כך עצוב שמשרת ציבור מתעלל כך בציבור.

ולך מהנדס מקסים טבל – מנהל תחום תקינה, אני מבקש להודות ולומר לך שאתה משרת הציבור שנותן תשובות הכי מהר, אין כמוך בכל הארץ ואני מכבד ומעריך אותך, למרות שיש לי מחלקותו לא מעטות איתך.

לא צריך אלונקה ולא צריך מיכל מים

 

 

 

 

פדני תכשיטים