"מה שטוב לארה"ב, למה לא טוב לנו?

זה משהו שנשגב מבינתי.

כמה שמסבירים לי את זה,

אין לי תשובה לומר לאנשים."

מדבריו של יו"ר ועדת הכלכלה של הכנסת ח"כ כרמל שאמה הכהן למשיבים בדיון בועדת הכלכלה בתאריך 13.2.2011  בעניין תקני רכב ובהקשר לפתיחת שוק ייבוא רכב.

 

עע"מ 3087/17  – ערעור נגד כבוד השופטת נאוה בן אור על החלטתה. – אני צועד על חבל דק מאוד כשאני מערער לבית המשפט העליון פעם שניה באותו נושא ואני יודע כי השופטים ממש יכעסו עליי שאני מטריד אותם שוב בעניין לא הכי חשוב בעולם, אבל אני סומך על השופטים בבית המשפט העליון הם הרשות היחידה שמקשיבה לאזרח הקטן גם אם הוא נמ"ר  (נודניק ממדרגה ראשונה) כמוני. 

 3087-17 כתב ערעור גובה גג 6-4-2017 

הוכחתי עמידה בתקינה אבל למנהל אגף הרכב לא אכפת שהמתקינים ויבואני הרכב חוגגים על חשבוני  ואימץ חוו"ד של היועץ שכתב את התקן מלכתחילה.

מכל היועצים בישראל מנהל אגף הרכב בחר את אותו יועץ שקבע את התקן, תסלח לי מר משה ויצמן זה ניגוד אינטרסים ולכן ניפגש שוב בבית המשפט.

היועץ שאינו מהנדס רכב ולא השתמש במכון רכב או מעבדת רכב פסל את הבטיוחות של הרכב למרות שמיליון כלי רכב כאלה פועלים בארה"ב.

פסד 19994-09-16 עתמ גובה גג ירושלים גם השופטת נאוה בן אור דחתה את העתירה שלי בטענה שמנהל אגף הרכב פעל ע"פ סמכותו ולכן אין עילה לעתירה. כבוד השופטת אני לא ערערתי על הסמכות, אני ערערתי על איך השתמש מנהל אגף הרכב בסמכות!

פסד עעמ 6780-12  ערערתי לעליון עע"מ 6780/12 (ערעור על עתירה מנהלתית)  ביקשו ממני 25,000 ש"ח במזומן כדי שבית המשפט יישמע את דבריי. מנהל אגף הרכב טען כי לרכב אין תקינה והוא לא בטיחותי, בית המשפט פסק כי אם אראה תקינה הרי מנהל אגף הרכב יהיה חייב לבחון את החלטתו שנית.

פסק דין עת"מ 9327-12-11   כבוד השופטת יהודית שיצר דחתה את העתירה ופסקה " … לא מצאתי כי החלטת המשיבים נגועה בפגם מנהלי המצריך התערבות בית משפט זה. לפיכך, אני דוחה את העתירה."  ופסקה נגדי 8,000 ש"ח הוצאות

הוכחתי עמידה בתקינה אבל למנהל אגף הרכב לא אכפת שהמתקינים ויבואני הרכב חוגגים על חשבוני

 מנהל אגף הרכב קובע PASSENGER VAN תוצר ארה"ב אינו בטיחותי ואינו נוח ואסור לשימוש בישראל 

לכן הכנתי עתירה חדשה

עתירה נגד משרד התחבורה גובה גג אוטובוס זעיר לסיור 

מנהל אגף הרכב סמנכ"ל משרד התחבורה להתראות בבית המשפט

זאת תהיה העתירה העשירית שלי נגד משרד התחבורה

רשימת עתירות ונושאים שטופלו עי מוטי בר-נס

סוואנה 11

הסוואנה שלי 4X4 רכב נהדר, כאן בנחל קומראן. מנהל אגף הרכב חושב שזה רכב לא בטיחותי ולא נוח להתראות בבית המשפט.

 

פדני תכשיטים