טופס הצטרפות לאגודת אשכול  – לחץ להורדה

לא צריך להוריד למדפסת, פשוט למלא ב WORD ולשלוח במייל ל  [email protected]

למה כדאי להצטרף לאגודת אשכול

עד שהוקמה אגודת אשכול משרד התחבורה, משרד התיירות, רשות המיסים, התאגידים המסחריים, קציני הבטיחות משרדי הרישוי והכי גרוע גם אגודת מורי הדרך לא ספרו אותנו ועשו בנו כרצונם, משרתי הציבור, והנציגים שלנו באגודת מורי הדרך במקום לראות ולהבין את האינטרסים של מורי הדרך בעל רכב אשכול או בעלי רכב מדברי הם העדיפו את האינטרסים של יבואני הרכב  ושל תאגידי הסיור המסחריים והטילו עלינו כל מיני הוראות הזויות שאין כמותן בכל העולם והכבידו עלינו את החיים ללא כל הצדקה וגרמו לנו הוצאות מיותרות של אלפי שקלים לשנה.

עד שגררתי את כולם לבית המשפט והוכחתי להם שאנחנו לא פריירים של אף אחד, לא רוצים להיות רשומים בתאגידים שעושקים אותנו ולא רוצים להיות חברים באגודת מורי הדרך שבגדה בנו. באגודת אשכול כל חבר שרושם רכב אשכול / מדברי בסניף, שהינו אגודה שיתופית, הוא חבר שווה זכויות בתאגיד הרכב.

 בהזדמנות זו אני מודה לכל חברי האגודה, מנהלי הסניפים וחברי הוועד שללא תמיכתכם לא היה לי את הכוח להילחם עבורנו.

מה הצלחנו להשיג עד כה

 1. הקמת אגודת אשכול והתנתקות מאגודת מורי הדרך שפגעה באופן הכי קשה בבעלי רכב אשכול, ולא רק שבגדה ופגעה אלא גם הסתירה זאת מאיתנו והתנהגה כגנב בחושך. אגודת מורי הדרך הסכימה כי התאגידים המסחריים יקבלו את הטבת המס ללא כל הגבלת כמות וזאת תוך פגיעה חמורה באינטרסים של מורי הדרך בעלי רכב אשכול. האנשים שהיו שותפים לכך יוסי וייס נציג רכב אשכול בוועדת רכב אשכול של משרד התחבורה, יענקלה מיטראני יו"ר אגודת מורי הדרך ואריאל סטולר ס. יו"ר אגודת מורי הדרך (טען שלא ידע ולא שמע, אבל זה קרה במשמרת שלו) כולם בעלי רכב אשכול שפעלו אם במזיד או אם רק בטמטום נגד האינטרסים של מורי הדרך בעלי רכב אשכול.
 2. ביטול קצין בטיחות – כאן מצאתי אויבים אחרים בדמותה של היועמ"ש של אגף הרכב עו"ד שרית זוכוביצקי (היום שופטת תחבורה) ומנהל תחום קציני בטיחות ג'קי לוי, שני משרתי ציבור שעשו כל מאמץ כדי למנוע את ביטול הגזירה הדרקונית של בדיקה ע"י קצין בטיחות או ליתר דיוק תשלום לקצין בטיחות שכן בהרבה מקרים הבדיקה לא בוצעה ורק היינו צריכים לשלם 200-400 ש"ח לחודש על כלום. עו"ד שרית זוכוביצקי התעלמה מהוראות ברורות של יו"ר ועדת הכלכלה ח"כ אברהם פורז ושל הסמנכ"ל עוזי יצחקי וג'קי לוי שבינתיים הודח מתפקידו בגין חוסר התאמה משווע. רק תודות לשתי עתירות מנהליות העניין טופל וכיום גם רכב אשכול וגם רכב מדברי הרשומים בתאגידים עד 19 כלי רכב פטורים מקצין בטיחות.
 3. רישום רכב סיור באגודה שיתופית ללא חניון ללא רישיון עסק וללא מומחה לתיירות – כאן האויבים שלנו היו בעלי התפקידים בועדת רכב אשכול ובראשם מר יוסי נזרי ועו"ד רם ליסטמן שעשו כל מאמץ כדי להכשיל אותנו ודרשו מאיתנו דרישות הזויות שאין בהם כל צורך כמו חניון, רישיון עסק והעסקת מומחה לתיירות. הקמנו 20 אגודות שיתופיות שמהוות סניפים לאגודה הראשית שלנו ובכל סניף כזה ניתן לרשום עד 19 כלי רכב ללא קצין בטיחות. עו"ד רם ליסטמן למה אתה רוצה לייסר אותנו גם בשוטים וגם בעקרבים למה אתה שונא את מורי הדרך. מר יוסי נזרי בהנחיית עו"ד שרית זוכוביצקי ועל פי העתירות בבית המשפט הבין בדיוק שהוא חייב לרדת מהדרישות ההזויות אבל עו"ד רם ליסטמן ללא כל קשר לתפקידו כנציג משרד התיירות שאין לו יד ורגל בתפעול כלי הרכב,  דרש שיהיו לנו חניונים רישיונות עסק ובכך לעזור לתאגידים המסחריים שנדרשו לכך ולפגוע במורי הדרך, והכי הזוי והכי לא מקצועי מבחינתו של עו"ד רם ליסטמן וכמי שמשמש כיועמ"ש של משרד התיירות שנים רבות שהוא דרש מאיתנו מומחה לתיירות, מקצוע שנמחק מהעולם לפני שנים רבות ע"י משרד התיירות בעצמו. ואני תוהה למה עו"ד רם ליסטמן רוצה לפגוע בנו וכיצד ייתכן שעו"ד במשרד התיירות לא יודע שמזה שנים רבות נמחק מהעולם מקצוע המומחה לתיירות שהיה נדרש לתאגידי רכב אשכול. מה עשינו לך עו"ד רם ליסטמן למה את שונא את מורי הדרך?  בינתיים עו"ד רם ליסטמן הודח מתפקידו בהקשר לרכב אשכול וזאת בגין שרשרת של טעויות וכשלים חמורים שעשה בהקמת נוהל רכב אשכול.
 4. הפסקת מתן הטבת המס ללא קריטריונים והצפת הענף ברכבי אשכול לא נדרשים – לקח לנו 5 שנים עד שעצרנו את הפקידים במשרד התחבורה התיירות וברשות המיסים שהציפו את הענף וחילקו רישיונות ללא הגבלת כמות בניגוד לכל הגיון תוך פגיעה בענף ובקופת המדינה. תודה לח"כ משה גפני וח"כ מיקי לוי בועדת הכספים. ח"כ הרב משה  גפני אמר לעו"ד רם ליסטמן שהיה ראוי לפטר אותו!!! הגשתי בג"ץ נגד נוהל רכב אשכול ונגד משרד התיירות שעדיין מפלים לרעה את מורי הדרך ביחס לתאגידים המסחריים ומנסה להתעלל בנו מקווה שהעניין יוסדר בשנה הקרובה.
 5. יבוא אישי של רכב סיור, רכב מדברי ורכב לכל עוסק בישראל. – זה הרי אבסורד שמשרד התחבורה מנע מהעוסקים בישראל לייבא רכב באופן אישי. איזה הגיון יש לאיסור הזה. ואכן לקח לי 8 שנים לשכנע את משרד התחבורה שמורה דרך יכול לעשות יבוא אישי והכל רק בעזרת בג"ץ 7006/07 . אבל גם אחרי פסיקת הבג"ץ מר אבנר פלור בזמנו מנהל אגף הרכב וכיום סמנכ"ל משרד התחבורה עשה כל מאמץ כל טריק וכל שטיק כדי לטרפד את היבוא האישי למורי דרך ואח"כ לכל העוסקים בישראל. וכשאני שואל עצמי מדוע משרת ציבור במקום לעזור לאזרח הקטן הוא נאבק בכל כוחו למען יבואני הרכב אני לא מצליח למצוא תשובה אחרת אלא שהבנאדם הזה או שהוא מושחת עד היסוד או שהוא פשוט הדיוט גמור שלא מתאים לתפקידו!!! ההוכחות שלי אמנם הן נסיבתיות ועד שמר אבנר פלור לא יטרח להסביר מדוע הוא מעדיף את האינטרסים של יבואני הרכב על האינטרסים של האזרח הקטן, בעיניי הוא דוגמא לפקיד מושחת שאינו מתאים לתפקידו שמעדיף את האינטרסים של בעלי ההון על האזרח הקטן. מר אבנר פלור פעל בועדת הכלכלה של הכנסת באופן חצוף ביותר נגד שר התחבורה שנפקחו עיניו להבין כי תפקידו לעזור לאזרחי המדינה ולא ליבואני הרכב ויזם את חוק שירותי רכב שמאפשר לכל העוסקים ייבוא אישי של רכב עדיין מר אבנר פלור עשה את התרגילים שלו כדי למנוע ייבוא אישי ע"י עוסק!!! מר אבנר פלור ועו"ד חוה ראובני יועמ"ש אגף הרכב  הכניסו להצעת החוק  "רק רכב שאינו מיובא ע"י יבואן" דהיינו רק כלי רכב איזוטרים שלא מיובאים ביבוא סדיר לישראל, רק בזכות עבדכם הנאמן שהשקיע שעות רבות בועדת הכלכלה של הכנסת כדי להילחם במר אבנר פלור וביועמ"ש שלו עו"ד חוה ראובני  הצלחתי לשנות את הצעת החוק ולקבל אישור שכל עוסק יוכל לייבא כל סוג רכב. כולל רכב מסוג M2
 6. חניה חינם בחניון ממילא – תודות לעזרתו של החבר מיכה אלימלך. 

 7. מורה דרך חדש יכול לרכוש רכב אשכול ישן. אדון יוסי נזרי החליט בניגוד לחוק ולהגיון כי מורה דרך חדש יוכל לרכוש רק רכב חדש. למה אדון יוסי נזרי למה את מתעלל בנו. בינתיים, ברוך השם, אדון יוסי נזרי קיבל ג'וב אחר והיועמ"ש של משרד התחבורה הסכים כי מורה דרך חדש יוכל לרכוש רכב ישן.
 8. ביטול הצורך בבעלות 4 כלי רכב מדברי בתאגיד רכב מדברי – שר התחבורה הסכים לטענתי כי הדרישה הזאת מהווה אפליה לא חוקית לטובת תאגידים מסחריים המנצלים את כוחם נגד מורי הדרך ובעלי רכב מדברי האחרים וביטל את הצורך בבעלות על הרכב ומספיק רק רישום 4 כלי רכב בבעלות מורי דרך.
 9. ביטול וצמצום התקינה – עדיין יש לנו את עניין גובה גג לאוטובוס זעיר לסיור. זה כזה מטורף שדרשו מאיתנו אלונקות וג'ריקנים ומדרגות לרכב מדברי! אט אט פרה פרה טיפלתי בכל ההוראות ההזויות שרק פקיד עיוור כמו נתן מלמד יכול היה להטיל עלינו. לא אשכח את דבריו כשתאמתי פגישה איתו לאחר בקשות רבות הוא אמר " אל תשכח לטלפן אליי לפנמי שאתה מגיע! אולי אהיה חולה באותו יום" לא אשכח את המראה ההזוי שלו יורד לבדוק רכב לתקינה באמצעות סנטימטר של בנאים.
 10. טיפול בתביעה נגד הפניקס שסירב לשלם תביעה בגין גניבה  בטענה של השכרת רכב אשכול.  חברת הפניקס ניסתה לעשות לאחד החברים את תרגיל מצליח המפורסם אבל הסברתי להם שזה לא ילך להם והם שילמו לחבר. מותר להשכיר רכב אשכול לצרכי עבודה!!!
 11. כיום יש לנו שיתוף פעולה מעולה עם משרד התחבורה, בזכות כל המאבקים שניהלנו נפל להם האסימון שעדיף להידבר איתנו לפעול על פי תפקידם ולא הם ימצאו עצמם במהירות בבית המשפט. אני מקווה שהם יסיימו בקרוב הטיפול בתיקון תקנת חגורת בטיחות לנוסע ברכב סיור.  וגם תודות לעובדה שעו"ד שרית זוכוביצקי כבר לא נמצאת בתפקידה ואנשים חדשים בעלי מודעות שירות לאזרח נכנסו במקומה. 
 12. לצערי המצב עם משרד התיירות בכי רע, יש שם פקידים שמחפשים איך להתעמר בנו ולהרע לנו, התחלתי להעביר אותם סדרת חינוך שבסופה אני מבטיח לכם שיהיה לנו שיתוף פעולה כמו עם משרד התחבורה.
 13. הגנה על בעלי רכב אשכול ורכב מדברי מפני קנסות של משרד התיירות בגין הדרכה לא חוקית – זו כזו בושה שהפקידים הכי בכירים במשרד התיירות אין הבנה בחוק עליו הם ממונים, והם חושבים שהם יכולים להתעמר בנו כרצונם! אני הולך לטפל בתובע עו"ד אלי ליפשיץ שהגיש נגדי תביעה שקרית, בטענה הזויה של הסמנכ"לית אהובה זקן שפשוט לא מכירה ולא מבינה את החוק עליו היא ממונה, התביעה שלהם נגדי נפסלה ע"י בבית המשפט ובכך הם פתחו איתי מערכה משפטית שבסופה הם יבינו שאסור להם להתעמר באזרחים ועדיף להם כי ילמדו את החוק עליו הם ממונים בפרט ואת החוק בישראל בכלל.
 14. ביטול דוחות על נסיעה בנת"ץ וביסוס האישור לרכב סיור אשכול כמי שמותר לו לנסוע בנתיב תחבורה ציבורי. טיפלתי בעניין באמצעות היועמ"ש של משרד התחבורה עו"ד דנה עסיס-שנער (תודה רבה למשרתת ציבור מעולם אחר, בניגוד לעו"ד שרית זוכוביצקי שחיפשה איך לפגוע בנו ולמרר לנו את החיים, עו"ד דנה עסיס-שנער מקשיבה ומתחשבת בבעיות שלנו)
 15. אני מוטי בר-נס אעשה כל מאמץ עבורכם כדי לטפל בבעיות בירוקרטיות ועוולות של הממשל בבעלי רכב אשכול ורכב מדברי. הרשימה לעיל,  5 בג"צים ו  15 עתירות מנהליות מוכיחה  כי אני יודע מה אני עושה ויודע איך לטפל בפקידים שאוהבים לנצל את כוחם כדי לפגוע ולהתעמר בנו !!!
 16. בכל הפניות שלי לרשויות אני פועל בשמי ולא חושף את החברים שביקשו ממני לטפל בעניין. אני לא פוחד מאף פקיד ואף רשות! הצחיק אותי עו"ד אלי ליפשיץ שניסה לאיים עליי בבית המשפט כי יבטל את הטבת המס שלנו. אדון עו"ד אלי ליפשיץ ראשית אתה לא מסוגל לבטל את הטבת המס כי אין לך כל סמכות לעשות זאת, ושנית אתה לא יכול להפחיד אותי בפטפוטי ביצים. אי אפשר להפחיד אדם כמוני ששירת כחייל בסיני במלחמת יוה"כ  עוד לא בן 19  שהסתער עם כוח מצומצם אל מול מאות טנקים של הארמיה השניה במיסורי ליד החווה הסינית (פקודה מטומטמת של אלוף יהיר וטיפש גורודיש). אתה הבנת את זה עו"ד אלי ליפשיץ! 

לשירותכם בכל עת

אנא לפני שאתם שואלים שאלות תקראו את החומר באתר, עמלתי קשה כדי לאסוף את החומר                

במקרים דחופים בלבד 24/7 בטלפון 050-9009700

למקרים לא דחופים, נא לא להתקשר בטלפון

לפנות במייל   [email protected]    בעדיפות שניה בלבד בפקס 03-5423554 

כתובת משרד לשם 16 מבשרת ציון  (נא לחנות ברחוב יסמין ולעלות במשעול) 

כתובת לדואר   ת.ד 171 בית זית 90815

מוטי בר – נס 

 

 

 

 

 

 

 

פדני תכשיטים