יולי 23, 2017

איך פח מכסף הופך ל…

נעים להכיר

נדב ארט הינו סטודיו משפחתי הממוקם במרכז ירושלים ומייצר, מזה שלשה דורות, כלי כסף, חפצי יודאיקה ותכשיטים בסגנון קלאסי ומודרני. עם השנים יצרנו קהל לקוחות נאמן ואוהד ואנו משווקים את מוצרינו ללקוחות בארץ ובחו“ל וכן למוזיאונים, ספריות וגלריות בכל רחבי העולם.

אנחנו גם מתמחים בעיצוב וייצור של כלי כסף בהתאמה אישית ובלעדית לפי רצונותיו של הלקוח (One of a kind Custom Made), וכן במוצרים ממותגים, עם הלוגו של הארגון המזמין, בכל צורה וצבע.

במקביל לייצור ולשיווק, אנו מארחים בבית המלאכה ובגלריה משפחות וקבוצות תיירים מהארץ והעולם, אשר נחשפים מקרוב להליך הייצור וקונים את מוצרינו במחירי חנות המפעל.

קצת עלינו

האמן אבי נדב, הינו דור שלישי למשפחת אומנים וצורפי כלי כסף שמקורה בתימן והידע המשפחתי כמו גם הסגנון האומנותי הייחודי ואיכות המוצרים עוברים בירושה מאב לבן. במהלך השנים גילינו כי לסיפור המשפחתי המיוחד שלנו, אשר תחילתו כאמור בתימן והמשכו בעלייה לארץ, בבית הספר לאומנות של בצלאל,  בואכה שכונת נחלאות ומרכז העיר יש ערך היסטורי רב וכי הוא מגלם בתוכו את כל היפה והטוב בארץ הזו.

המיקום

בית המלאכה ממוקם בלב המתחם התיירותי של ירושלים, בסמוך לעיר העתיקה ולמרכז העיר, קניון ממילא, מלונות היוקרה מצודת דוד וולדורף אסטוריה והוא נגיש וזמין בצורה יוצאת מן הכלל. בשל המיקום המרכזי של בית המלאכה, יחד עם הסיפור המשפחתי המיוחד, למקום שלנו פוטנציאל תיירותי נפלא.

חווית הביקור

במהלך השנים נוכחנו לגלות כי קבוצות של תיירים כמו גם בודדים, מהארץ ומחו"ל, מגלים את הפינה הקטנה והקסומה שלנו ומבקשים לשמוע את הסיפור המשפחתי יוצא הדופן ולראות מקרוב כיצד פח של כסף הופך לכלי כסף יפהפה או לתכשיט מהודר. אנחנו גם מאפשרים למבקרים להתנסות בעצמם בסדנת הייצור ואלו מצדם נענים בשמחה רבה ובאהבה גדולה. קהל היעד שלנו הינו מגוון ביותר, החל מתיירות יהודית נכנסת, סיורי בר/בת מצוה וכלה בקבוצות של צליינים נוצרים מכל העולם. כולם מתרגשים ביחד אתנו למראה המנורות, החנוכיות והמזוזות.

והרווח?

גם אתם, מורי הדרך חברי אגודת אשכול מוזמנים להצטרף לאלו שכבר נחשפו והתלהבו מהסטודיו המשפחתי שלנו. אנחנו מצדנו רואים בכם שותפים מלאים לעשייה ולצמיחה ונשמח להעניק לכל אחד מכם 10% מסכום הקנייה של לקוחותיכם בגלריה היפה שלנו.

אנו מזמינים גם אתכם לבוא ולהכיר אותנו מקרוב ונשמח לשתף אתכם פעולה הביקור והסיור ללא תשלום.

לפרטים נוספים ותיאום ביקור – 050-5944397

רחוב שלומציון המלכה 18 ירושלים, www.nadavart.com